GüvenRehberi Hakkında

Yorum Yapma Kılavuzu

İnternet; paylaşmanın, diğerlerini bilgilendirmenin ve yeni fikirler keşfetmenin parmaklarınızın ucunda olduğu harika bir platformdur. GüvenRehberi.com olarak geniş tüketici ağımızı paylaşmaya ve katkıda bulunmaya teşvik ediyoruz.

Şu altın kuralı lütfen hiç unutmayın: Kendinize nasıl davranılmasını istiyorsanız, başkalarına da öyle davranın.

Temel olarak bir işletmeyle ilgili yorum yaparken terbiye sınırlarını aşmamaya özen göstermenizi ve yazdığınız yorumu göndermeden önce bir daha düşünmenizi rica ediyoruz.


Bunları yapın

Görüşlerinizi paylaşın, insanları düşündüklerinizden haberdar edin. Paylaşmak hem sizin hem de diğerlerinin deneyimlerini iyileştirmek için harika bir yoldur.


Tabii ki işletmeler "İşletme Cevaplama" özelliğini kullanarak müşteri yorumlarını herkesin önünde cevaplayabilir.


Kibarlığın iyi bir şey olduğunu unutmayın.


Herkesin aynı görüşte olmayabileceğini hatırlayın ve farklı fikirde olanlara saygı gösterin. Topluluk değişik bakış açılarına sahip farklı insanların bir araya gelmesiyle oluşur ve hoşgörü şarttır.


Diyalog yaratın. Hikayeler anlatın. Katılın. Geribildirimde bulunun. Emin olun ki insanlar dinliyor. Bu, yeni insanlarla tanışıp iletişime geçmek ve alışveriş yapabileceğiniz yeni siteler keşfetmek için harika bir yol.


Ne kadar etkileşimde bulunursanız, GüvenRehberi.com’u herkes için o kadar iyi bir hale getirirsiniz.


Bunları yapmayın

Kaba ve kinci olmayın. Burasının canı sıkılanlar için atıp tutma yeri değil, tüketicilerle işletmelerin bir araya geldiği yapıcı bir platform olduğunu unutmayın.


Müstehcen düşüncelerinizi kendinize saklayın ve açık saçık bir ileti göndermeyin.


Yanlış yönlendirmeyin, kandırmayın, dolduruşa getirmeyin, kışkırtmayın, tehdit etmeyin, taciz etmeyin, korkutmayın ya da toplumda hoş karşılanmayan başka herhangi bir eylemde bulunmayın. Nefret ve ırkçılık söylemlerine göz yummayacağımızı da unutmayın.


Ayrıca bu bir reklam forumu değil. Dolayısıyla lütfen GüvenRehberi.com’da kendi ürünlerinizin reklamını yapmaya çalışmayın.


Son not:

Bu kurallar konusunda ciddiyiz ve sizden de bunlara saygı duymanızı rica ediyoruz.


Bunlar uyulması son derece kolay kurallar. Bu kurallara uymamanız durumunda yorumlarınızı görünmez kılma ve daha fazla yorum yapmanızı engelleme hakkımızın saklı olduğunu bilmenizi isteriz. Topluluğun diğer üyelerine karşı saygılı olun, karşılığında sizin de saygı göreceğinizden eminiz.


Bu platformun tadını çıkarın. Çünkü GüvenRehberi.com sizin için var.


Şifre Hatırlatma

Kayıtlı Üye misiniz?

KAYIT OL

Kayıtlı Üye misiniz?

Teşekkürler