Gerçek Müşteri Yorumlarıyla Satışlarınızı Artırın!

GüvenRehberi.com'un işleyişinin temelini müşteri yorumları oluşturur. Tüketicilerin alışveriş yaptıkları işletmelerle bağ kurmalarına imkan tanımak için şirketlere gerçek müşteri yorumları sağlarız.

 •   Müşteri yorumlarınızı kolayca toplayın
 •   Güvenilirliğinizi ve müşteri memnuniyetinizi gösterin
 •   Satışlarınızı artırın!
Hemen Başla
Güven Rehberi
 • Müşteri Yorumlarınızı Kolayca Toplayın!

  GüvenRehberi kod entegrasyonuyla alışveriş yapan tüm müşterilerinizi hakkınızda yorum bırakmaya otomatik olarak davet ederiz. İki kademeli anketlerimiz müşterilerinizin en yüksek oranda katılımını sağlamak üzere tasarlanmıştır, ve Milli Piyango İdaresi izniyle düzenlediğimiz çekiliş kampanyaları ile desteklenmiştir. Bu sayede anket gösterdiğimiz her 3 tüketiciden biri mağazalarımız hakkında yorum bırakmaktadır.

 • Müşteri Yorumlarınızı Paylaşın!

  Nilsen araştırmalarına göre online müşteri yorumları arkadaş ve aile tavsiyesinden sonra %70 ile en çok güvenilen bilgi kaynağıdır. Müşteri yorumlarınızı GüvenRehberi araçları ile kolay ve şık biçimde gösterin.

 • Güvenilir Firma Ağımıza Katılın!

  GüvenRehberi sertifikaları ile güvenilir bir online mağaza olduğunuzu gösterin, ziyaretçilerinizi müşteriye çevirme oranınızı (conversion rate) %35'e kadar yükseltin.

  Sertifika şartları için tıklayınız.

Pozitif SEO!

Şikayet sitelerinin doğaları gereği sadece şikayetlere yer vermeleri firmanızın imajını son derece kötü etkileyebilir. Oysa ki işini iyi yapan firmaların şikayetleri toplam siparişlerinin ancak çok küçük bir bölümünü oluşturur. GüvenRehberi, olumlu olumsuz bütün gerçek müşteri yorumlarına yer veren tarafsız ve güvenilir bir platform olarak tüketicilerin daha geniş bir bakış açısıyla, tüm resmi görmelerine yardımcı olur. Üye firmaların güvenrehberi.com'da ki profil sayfaları, yapılan SEO çalışmalarıyla firmalar için gerçekleştirilen key word aramalarında (genellikle marka + şikayet, güvenilir mi? vb.) üst sıralarda çıkar. Böylece tüketiciler firmanız hakkında internette sadece şikayetlere değil aynı zamanda gerçek müşterilerinizin tarafsız yorumlarına da ulaşırlar.

Keşfedilin!

GüvenRehberi.com portalı, sosyal medya ağları ve üye e-mail kampanyaları tüketicilerin en popüler online mağazaları ürün ve kategori bazında arayıp keşfedebilecekleri şekilde tasarlanmıştır. Güvenilir online mağaza ağımızdaki yerinizi alın, her geçen gün daha da büyüyen topluluğumuzun radarına hemen girin.

Yorumlarınız
Yandex.Market'te de Yer Alsın!

GüvenRehberi entegrasyonuyla toplanan gerçek müşteri yorumları otomatik olarak Yandex.Market sitesine de beslenir. Böylece hiç çaba harcamadan yorumlarınızın daha çok kanaldan daha fazla tüketiciye ulaştırılmasını sağlamış olursunuz!

Sosyal Medya Referans Pazarlamasıyla Yeni Müşteriler Kazanın!

GüvenRehberi sosyal medya entegrasyonu ile müşterilerinizi hakkınızda bıraktıkları yorumları arkadaşlarıyla paylaşmaları için otomatik olarak teşvik edebilirsiniz. Word-of-mouth olarak adlandırılan bu pazarlama aktivitesi en etkili yöntem olarak bilinir. Nilsen tarafından yapılan araştırmalara göre arkadaş ve aile tavsiyesi %92 ile en çok güvenilen bilgi kaynağıdır.

Basında GuvenRehberi.com

Şifre Hatırlatma

Kayıtlı Üye misiniz?

KAYIT OL

Kayıtlı Üye misiniz?

Teşekkürler